Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
15. - 16.02. - Ķīpsalas halle
Eksperts un tēma

Jūlija Pajula, deju pasniedzēja un "Strip Dance Studija" vadītāja

Strip Plastika. Kad Tu pēdējo reizi juties kā dieviete?

Šobrīd Strip Plastika ir viens no populārākajiem deju virzieniem, tomēr, neskatoties uz šķietamo līdzību ar striptīzu, tā ir pilnīgi atšķirīga deja. Striptīzs (angļu valodā „Striptease” – atkailināties, pavedināt, ķircināt) ir erotiska deja, kuras laikā dejotājs izģērbjas, savukārt, Strip Plastika ir deju virziens, kurš apvieno klasiskās, mūsdienu un sporta deju horeogrāfijas elementus un aktiermeistarību. Nekādas atkailināšanās, tikai plastiskas, jutekliskas, apburošas un graciozas kustības lieliskas mūzikas pavadījumā. Strip Plastika – tā ir pavedināšanas māksla, kas palīdzēs Tev attīstīt savu sievišķo šarmu, atbrīvos no kompleksiem un galvenais – iemācīs mīlēt sevi!

Pēc manām domām, mums jāiedrošina jaunas meitenes un sievietes apgūt pavedinošās dejas mākslu. Svarīgi piebilst, ka Strip Plastika ir cienīga un jutekliska deja, tā nav vulgāra. Šī deja ir sievišķīga – Tu atveries skatītājam, bet nekad pilnībā sevi neatklāj. Sievietei jābūt kā mīklai, jo atvērta grāmata nevienam nav interesanta. Tu mācies izrādīt savu iekšējo sievišķo seksualitāti cienīgi un skaisti. Tu apzinies, cik lieliski ir būt sievietei, pieņem un cieni sevi visās savās izpausmēs. Tieši pārliecība par sevi ir tas, kas atšķir sievieti Strip Plastikā no sievietes parastā dejā ar seksuāliem elementiem. Pārliecinātas sievietes dejas kustības un sejas izteiksme nav seksuāli agresīva, jo viņai nav nepieciešams nevienam neko pierādīt.

Jutekliskai un sievišķīgai dejai par sevi pārliecinātas sievietes izpildījumā nav nekā kopīga ar ideālu figūru vai perfekti piemeklētu stilu un grimu. Šeit svarīga ir spēja dejot no sirds, jutekliski paužot mīlestību pret savu ķermeni un pārliecību par sevi, neatkarīgi no figūras un vecuma. Iekšējais spēks, šarms un noslēpumainība apbur. Apmierinātība ar sevi un mīlestība pret sevi pievērš vīriešu uzmanību - ar jums vēlas būt kopā un jūs apbrīno.

Kad sieviete šīs prasmes attīsta dejā, viņa pakāpeniski iemācās tās pielietot dzīvē. Mainās viņas attieksme pret sevi un attiecīgi mainās attiecības ar vīrieti, tostarp seksuālās. Dažas sievietes pakāpeniski atbrīvojas no kompleksiem un kļūst atvērtākas, bet dažas kļūst sievišķīgākas, tiekot vaļā no vīrišķīgas uzvedības, vīrišķīgas gaitas vai raupjām kustībām. Sieviete vīriešu pasaulē iegūst spēcīgu ieroci, kuru nevienam neatņemt. Šādai sievietei neviens vīrietis vienaldzīgi garām nepaies, bet sievietei atliks vien izvēlēties. Vienkārši esi Tu pati un esi apmierināta ar savu ķermeni, jo tieši tas piesaista un iekvēlina vīriešus!

"Strip Dance Studija" deju skola: www.stripdancestudija.com


Komentē!
Vārds
Komentārs

 
Sociālie tīkli:

Pirkt biļetes