Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
16. - 17.02. - Ķīpsalas halle
Rīko:
Sadarbības partneri:
Dalībnieku ziņas

 Iegūsti seksīgu tetovējumu "Tattoo Imanta" stendā

Ja vēlies iegūt jaunu tetovējumu festivāla laikā, tad nāc uz "Tattoo Imanta" stendu! Tajā strādās vairāki tetovētāji, kas palīdzēs īstenot jūsu tetovējuma ideju.

Lasīt vairāk >>>

 Pirmoreiz Baltijā – vīriešu masturbators ar trīs funkcijām

Kompānijas “Lingoks Fektori” producija ar lieliem panākumiem iekaro pasaules tirgu.Tā ir viena no specīgākajām vīriešu masturbatoru ražotajām pasaulē.
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi Latvijā – erotiskais Rodeo!

Tieši izstādē „Erots 2017” „Annels” pirmo reizi piedāvās unikālu atrakciju pieaugušajiem – Rodeo Villiju. Meklē „Annels atrakciju” mūķenes, izmēģini jauno atrakciju, kā arī savu veiksmi un precizitāti balvu atrakcijās.
Lasīt vairāk >>>

 Vēlies uzlabot pašvērtības sajūtu? Apmeklē “BodyVax” ekspozīciju!

Apmeklējot „Body Vax” ekspozīciju festivālā „Erots”, interesenti varēs iepazīties ar jaunākajām vēsmām bikini dizainā. Turklāt ikviens apmeklētājs varēs iegūt 10% atlaidi savam unikālajam bikini dizainam un dāvanu kartēm.
Lasīt vairāk >>>

 Apakšveļa drosmīgām kārdinātājām no veikala “BI-KI-NI”

Festivālā “Erots 2017” “BI-KI-NI” stendā varēs iegādāties kārdinošus naktstērpus, pikantu apakšveļu, izsmalcinātas korsetes un bodijus, kā arī pievilcīgas zeķes un dažādus citus aksesuārus, kas jums un jūsu partnerim parastu dienu spēs pārvērst neaizmirstamā piedzīvojumā!
Lasīt vairāk >>>

 Pikanta fotosesija “Ekspress foto” stendā

“Ekspress foto” ekspozīcijā izstādes-festivāla “Erots” apmeklētājiem būs iespēja iemūžināt sevi ļoti azartiskā fotosesijā ar ekstrēmi skaistām daiļavām un īstu pitonu!
Lasīt vairāk >>>

 Iegādājies valdzinošo veļa un naktstērpus no „BurlesQue lingrie”

„BurlesQue lingerie” festivālā-izstādē “Erots” iepriecinās ar seksīgu un kvalitatīvu apakšveļu no labākajiem sieviešu veļas zīmoliem.
Lasīt vairāk >>>

 “Unifarma Herbals” piedāvās uztura bagātinātājus vīriešu veselībai ar 30% atlaidi

Festivālā-izstādē “Erots” varēs iegādāties “Unifarma Herbals” produktus vīriešu veselībai – “Erex royal” un “Spermaxx” – ar 30% atlaidi. 
Lasīt vairāk >>>Sociālie tīkli:

Pirkt biļetes