Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
15. - 16.02. - Ķīpsalas halle
Intervijas

„Seksa partnerim ir jābūt ar intelektu...” – intervija ar modes dizaineri Dāvidu

Kādreiz tik skandalozā TV sarunu šova „Dāvida šovs” vadītājs Dāvids jeb īstajā vārdā Romāns Andrejevs ir atsaucies festivāla „Erots” aicinājumam un šoreiz piekritis būt nevis intervētāja, bet intervējamā lomā, lai atklāti parunātu par seksu, stereotipiem un vāverītēm...

Tavs vārds ir kļuvis pazīstams ar drosmīgām tērpu kolekcijām un dalību dažādos televīzijas raidījumos. Ar ko tu nodarbojies šobrīd?
Šobrīd nodarbojos ar savu pamatprofesiju – radu sieviešu apģērbus vietējam un ārvalstu tirgum.

Kāds, tavuprāt, ir seksīgs apģērbs?
Manuprāt, seksīgs apģērbs ir izsmalcināts. Tas noteikti nav vulgārs – kaut kas sarkanā krāsā vai, piemēram, zeķturi. Apģērbu seksīgu padara tā nēsātāja, kas viennozīmīgi ir kopta un inteliģenta sieviete. Seksīgs apģērbs ir tāds, kas atstāj vietu fantāzijām.

Kādu laiku esi dzīvojis ārzemēs. Vai latviešu seksualitāte atšķiras no ārzemnieku?
Ko pie mums uzskata par seksīgu, ārzemēs uzskata par maucīgu. Piemērs no dzīves – pie manis uz Šanhaju bija atbraukušas paziņas, foršas latviešu meitenes. Pēc došanās uz naktsklubu atpakaļ atgriezās raudādamas, jo tika uzskatītas par prostitūtām tikai tāpēc, ka bija uzkrāsojušās, uzvilkušas augstpapēžu apavus un miņikus. Latviešu sieviešu izskata dēļ ārzemniekiem ir izveidojies maldīgs viedoklis, ka viņas ir viegli ievilkt gultā.

Ar kādām sajūtām atceries „Dāvida šova” laikus?
„Dāvida šovs” bija lielisks PR gājiens, kas manā labā nostrādāja ļoti veiksmīgi. Šova reitingi bija vājprātīgi augsti, un cilvēkiem bija, par ko runāt. Vispār tas bija smags darbs. Uz šovu nāca cilvēki, kas alka uzmanības, arī psihiski slimi cilvēki. Neizpalika arī politiķi, kas bija gatavi runāt par jebko tikai publicitātes dēļ. Viņu vidū bija Āboltiņa, Raivis Dzintars u. c.

Šovā tev patika uzdot jautājumu par to, vai izmērs vai tomēr tehnika ir svarīgāka. Ko tu pats par to domā?
Šis jautājums būtu jāuzdod sievietēm, ar kurām esmu gulējis. Neviena gan nekad nav sūdzējusies. Manuprāt, vīrieši ar maziem krāniņiem, kas ir kompleksu mākti, ir izdomājuši, ka tehnika ir svarīgāka.

Kāda ir tava attieksme pret eksperimentēšanu seksā – nestandarta vietas, seksa rotaļlietas, sekss grupā utt.?
Dzīve ir gara, tāpēc vajag izmēģināt visu, kas interesē. Cits jautājums, vai kārotais eksperiments seksā patiks vai nepatiks. Man jau ir tas vecums, kad viss kaut kas ir izmēģināts un skaidri zinu, kas patīk.

Kas ir tas, uz ko tu seksā nekad neparakstītos? Ko uzskati par savu „tabu”?
Tas būtu sekss ar beigtiem cilvēkiem, dzīvnieciņiem, citplanētiešiem, muļķiem. Manuprāt, seksa partnerim galvenais ir jābūt ar intelektu.

Cik ilgu laiku, tavuprāt, vīrietis var iztikt bez seksa?
Nezinu. Man nekad nav bijis šāds seksa gavēnis. Visu laiku ir bijis, ar ko.

Kāda ir tava attieksme pret baudu vienatnē jeb pašapmierināšanos?
Man noteikti pret to nav nekā negatīva. Latvijā ir ļoti daudz vientuļu cilvēku, kuriem pašapmierināšanās ir risinājums. Labāk pašapmierināties nekā staigāt apkārt pa ielām un izraudzīties kādu upuri, kam nodarīt pāri. Pusaudžiem tā ir laba iespēja sevi iepazīt. Pašapmierināšanās vienmēr ir bijusi un būs.

Kā tu vērtē viendzimuma attiecības?
Es uzskatu, ka man nav tiesību tās vērtēt. Galvenais, lai cilvēki ir laimīgi, jo sabiedrībai ir vajadzīgi laimīgi cilvēki. Es absolūti esmu par partnerattiecību likumu, jo uzskatu, ka viendzimuma attiecībās esošajiem pienākas tieši tas pats, kas pārējiem.

Vai kādreiz esi bijis uz festivālu „Erots”? Kā tu vērtē šo pasākumu?
Protams, ka esmu bijis, un uzskatu, ka šādam pasākumam noteikti ir jābūt. Cits atnāk uzzināt ko jaunu, cits paskatīties dzīvē uz plikumiem. Vislabākie ir džeki, kas atbraukuši no laukiem, saģērbti džemperīšos ar auseklīšiem virsū, lai paskatītos uz plikām vāverītēm. Bet arī bez tā nevar.Sociālie tīkli:

Pirkt biļetes