Sexy Style ielūdz uz neaizmirstamu ceļojumu daudzveidīgajā sajūtu pasaulē. 


SexyStyle buduārā festivālā "Erots 2019" būs iespēja iziet cauri sajūtu gammai, kas sākas maigās un romantiskās noskaņās, pakāpeniski pārejot pikantākās aktivitātēs. Būs iespēja iepazīt dažādas masāžas eļļas, masāžas sveces, nogaršot orālo prieku eļļas un gelus, uzzināt atšķirību starp dažādiem lubrikantu veidiem un stimulējošo gelu sniegtajām iespējām paspilgtināt orgasmus un sasniegt jaunas baudas virsotnes. Katrs varēs atrast piemērotāko masāžas produktu savas sensuālās fantāzijas realizēšanai. 


Tālākajās aktivitātēs varēs iepazīties ar pikantām pāru spēlēm, kuras sniegs jaunas idejas erotiskiem piedzīvojumiem. Dodoties tālāk SexyStyle buduārā, sajūtas tiks kāpinātas ar iespēju piedzīvot izjustu pēršanas paraugdemonstrējumu un apzināt savas baudas karstākās robežas.

SexyStyle stendā varēs arī iegādāties visus demonstrējumos redzētos produktus, un būs pieejama arī īpaša izlase ar vispopulārākajām seksa rotaļlietām un aksesuāriem. To visu varēs iegādāties par ļoti pievilcīgām cenām.

Lai uzzinātu, kādus vēl pārsteigumus gatavo SexyStyle, sekojiet informācijai SexyStile Facebook profilā.

SexyStyle ir Latvijā lielākais intīmpreču veikals, kas piedāvā ļoti plašu preču klāstu. Pagājušā gada nogalē tika atklāts jau trešais veikals, kas atrodas TC Domina. 
SexyStyle atrodas arī Kr.Barona ielā 33A un IC Olimpija. 

Visa informācija par veikalu un pieejamajām precēm meklējama mājaslapā: www.sexystyle.eu